Na romantyczne spotkania i na co dzień – kolczyki serduszka

Po więcej informacji o kolczyki srebrne serduszka kliknij tu.

Kolczyki serduszka są jednym z najchętniej nabywanych rodzajów biżuterii dziecięcej oraz damskiej – można je założyć na każdą okazję, rewelacyjnie uwydatniają urodę, są też znakomitym pomysłem na podarek. Jakie rodzaje kolczyków dostępne są w sprzedaży? Z jakich surowców przeważnie są wytwarzane kolczyki serca?

Kolczyki serduszka – dla dorosłych i dzieci

W jubilerstwie szeroko wykorzystuje się wzoru serca. Jest on punktem wyjścia do wytwarzania kolczyków tak dla dzieci, jak i dla pań. Kolczyki serca stanowią eteryczny dodatek do licznych stylizacji. Są wytwarzane zarówno w postaci kolczyków wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi typ kolczyków jest zazwyczaj wybierany na niezobowiązujące okazje – ubieramy je na co dzień albo do pracy. Kolczyki ze sztyftami nie górują nad stylizacją, jedynie niezauważalnie podkreślają naturalną urodę właścicielki. Natomiast długie kolczyki serduszka mogą być zastosowane do optycznego wysmuklenia szyi oraz wyszczuplenia oblicza. Takie kolczyki pasują na okazjonalne wyjścia, romantyczne kolacje oraz wesela i wspaniale zgrywają się one ze stylowymi sukniami. Kolczyki serca dla dziewczynek sprawdzą się z kolei zarówno w szkole, jak i podczas Pierwszej Komunii.

Kolczyki serca – znakomity podarunek dla ukochanej kobiety

W sprzedaży obecne są kolczyki serca wykonane ze złota i srebra. Popularne są również kolczyki pozłacane, które są niedrogie, a zarazem wyglądają bardzo efektownie. Tak kolczyki na sztyftach, jak i modele wiszące mogą być przystrojone kamieniami szlachetnymi, przykładowo cyrkoniami, które podkreślą urodę właścicielki. U jubilerów dostępne są kolczyki serca w kolorze błękitnym bądź szafirowym, a także modele emaliowane. Biżuterię ze wzorem serca można dać w prezencie członkowi rodziny, między innymi na Dzień Matki, złote gody oraz w wielu innych przypadkach. Wręczone kochanej osobie – żonie, matce albo narzeczonej, kolczyki serca będą zawsze przypominać o istniejącej między wami więzi, szacunku oraz miłości.

Adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]