kolczyki, kolczyki srebrne, srebrne kolczyki

Stylowe srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki to bez wątpienia jedne z najchętniej kupowanych przez Polki dodatków. Są idealne na każdą sytuację – niezwykle wzniosłą i mniej oficjalną. Przekonajmy się co powoduje, że są tak popularne i gdzie można je nabyć.

Srebrne kolczyki – na które przeznaczyć pieniądze

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozlicznych rodzajach. Najbardziej „trendy” są urocze sztyfty, które sprawdzą się na różne wydarzenia, są dyskretne, jak również eleganckie. Równie często kupowane są wiszące kolczyki, które pięknie wysmuklają szyję. Mogą być wysadzane naturalnymi klejnotami albo całkowicie proste. Elementy wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co często dzieje się w przypadku biżuterii z metali nieszlachetnych. Kupując kolczyki sprawdźmy próbę oraz metodę ich wykonania – najbardziej oryginalne wykonano techniką matowienia.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze olśniewające

Srebrne kolczyki należy dokładnie czyścić i systematycznie eliminować wszelkie zabrudzenia, żeby długo wyglądały doskonale. Należy wycierać je codziennie suchą gąbeczką wyprodukowaną z miłego w dotyku tworzywa, stosować profesjonalne specyfiki nabłyszczające, a nieużywane kolczyki trzymać w szczelnych pudełkach. Nie wykorzystujmy natomiast domowych technik polerowania, typu szczoteczka do zębów czy ocet. Tego typu środki niezwykle niszczą elastyczną strukturę srebra.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Najlepszy wybór ozdób znajdziemy bez wątpienia w sklepach internetowych, które proponują szybką dostawę i rozmaite promocje. Ponadto zakupy w internecie to niebywały komfort, który zapewne docenią przede wszystkim zapracowane kobiety.