Automatyczne księgowanie faktur – aplikacja dla dużych i małych firm

Więcej informacji o automatycznej windykacji znajdziesz tutaj.

Prowadzący własne przedsiębiorstwa wciąż poszukują rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a przy tym zredukować czas poświęcony na obsługę pomniejszych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale też automatyzuje windykację zaległych należności.

Jak działa automatyczne księgowanie faktur?

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest na skutek połączenia tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym firmy. Flobo pobiera informacje o wystawionych fakturach, a później obserwuje czy pojawiły się przelewy od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, pozwala aplikacji na rozróżnienie konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada nadany unikalny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek manualnego księgowania przelewów, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych istotnych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko dużych przedsiębiorstw, ale także i tych małych, które w ciągu miesiąca wystawiają tylko 100 faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną praktyczną funkcją, niesłychanie wartościową dla tych właścicieli firm, którzy nieustannie borykają się z opieszałymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

Flobo – sprawdź czy przyda się w Twojej firmie

Nie jesteś pewny czy robot Flobo to praktyczne rozwiązanie dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo oferuje kilka rodzajów automatyzacji procesów obsługi należności, pośród których odnajdziesz tę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bezbłędnie obsługuje należności z tytułu abonamentów, toteż rewelacyjnie zda egzamin w uczelniach prywatnych bądź językowych, innymi słowy tam, gdzie płaci się czesne. Flobo przyda się również hotelom, hostelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i dokonywane w ustalonych transzach. A co z firmami świadczącym przeróżne usługi? Gdy firma za realizację usługi żąda wstępnej płatności, Flobo będzie monitorować przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]