Kurs rysunku architektonicznego – gdy marzysz o studiach na architekturze

Kurs rysunku architektonicznego Kraków - tutaj przeczytasz o korzystnej ofercie.

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego wielką popularność ma wpływ dużo czynników – głównie fakt, że są to bardzo ciekawe studia oraz szansa na i angażującej pracy po ich ukończeniu. By dostać się na architekturę trzeba jednak nie tylko udowodnić się wiedzę odnośnie najważniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale również umiejętnością rysowania. Jeżeli jej nie posiadamy, przed egzaminami wstępnymi dobrze jest przejść kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotuj prace na egzamin

Uczniowie, którzy uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego mogą liczyć na kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych. Oferta jest skierowana do osób dysponujących przynajmniej podstawowe umiejętności rysowania. Zajęcia trwają cztery godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom niezbędne wiadomości dotyczące perspektywy i kompozycji, a także specjalistycznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W toku szkolenia przyszli studenci architektury pracują nad rysunkiem, a nauczyciel pomaga im przygotować pracę, która będzie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – nie tylko zajęcia praktyczne

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko rysunek, ale także wskazówki profesjonalistów, które pomogą przyszykować się należycie do egzaminów – między innymi na temat tego, jak sporządzić najlepsze portfolio na każdą z uczelni (na przykład te w Krakowie, Poznaniu, Warszawie, Gdańsku lub za granicą). Chętni mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego dowiedzą się, czego mogą oczekiwać w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą również dla swoich uczniów lekcje historii sztuki – te wiadomości okaże się niezastąpiona na egzaminie i podczas studiów.

Adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]