Wybierasz się na ASP? Zapisz się na kurs rysunku

Sprawdź informacje o kursie rysunku Kraków

Lubisz rysować i chciałbyś opanować nowe umiejętności? A może kończysz liceum i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Sztuki na ASP? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o indeks wymarzonej uczelni w kraju, a nawet za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują życzliwą atmosferę oraz najlepsze rezultaty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, a także konsultacji online.

Kurs rysunku – kto powinien skorzystać?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał z myślą o pasjonatach chcących dostać się na artystyczne kierunki studiów, jak np. malarstwo czy grafika. Z tego typu kursów korzystają też osoby zainteresowane digital designem, architekturą wnętrz czy wzornictwem przemysłowym. Wspaniałą propozycją na wykorzystanie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku obejmuje także rysunek dla młodzieży 13-16, kurs przygotowujący na ASP, digital painting oraz kurs rysunku architektonicznego. Każdy natrafi warsztaty dopasowane do swoich zainteresowań.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – dlaczego warto się zapisać?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może pragniesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co z pewnością zaowocuje za kilka lat. Lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a kompetentni nauczyciele nie tylko doradzają, ale także inspirują. Zgłoś się na kurs rysunku już teraz!

Adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]