Kiedy warto zgłosić się do polskiego psychologa w UK?

Jeżeli szukasz fachowej porady polskiego psychologa UK, zajrzyj na https://psychoterapia-uk.pl.

Po wejściu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu obcych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy chętnie zdecydowali się na wyjazd na Wyspy. Obecnie powodu Brexitu zjawisko emigracyjne wyhamowało, ale ciągle nie brakuje ludzi skłonnych do zatrudnienia się czy rozpoczęcia studiów właśnie w Wielkiej Brytanii. Często jednak pobyt w Wielkiej Brytanii stwarza szereg problemów, z którymi trudno jest się uporać bez pomocy terapeuty niezwykle.

Polski psycholog w UK – kiedy warto się do niego udać?

Pobyt w Wielkiej Brytanii i związana z tym rozłąka z rodziną, jak również praca w obcym kraju, generują bardzo dużo komplikacji, którym wyjątkowo ciężko jest sprostać. Separacja z bliskimi nierzadko powoduje ogromną sytuację stresową. Do tego w wielu przypadkach dochodzą również trudności z integracją ze współpracownikami lub w ogóle z dostaniem etatu. Brak znajomości języka, który nadal jest wcale nierzadko spotykany, sprawia, iż w krótkim czasie dochodzi do odizolowania się od znajomych z pracy. A stąd już tylko niewielki krok do uniemożliwiających codzienne funkcjonowanie zaburzeń nastroju lub nasilenia zachowań o charakterze agresywnym. Odruchy te wyjątkowo trudno jest poskromić bez wsparcia psychologa. Dlatego nie trzeba obawiać się korzystania z pomocy specjalisty. Wizyta u psychologa jest najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej wizyty?

Rozmowy z psychologiem mają miejsce w bezpiecznej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie trzeba obawiać się, że informacje , które przekazano w czasie wizyty zostaną przekazane dalej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy , a zwolnić z niej ma prawo tylko sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie trzeba skrywać swoich kłopotów i słabości – jego rolą jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Psycholog uczy, w jaki sposób uporać się ze stresem, jak również pokazuje jak rozpoznawać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Sesja odbywa się po polsku, dzięki czemu odbywa się sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba, która zgłasza się z kłopotami nie musi wszak martwić się tym, czy będzie zrozumiana i czy sama właściwie zrozumie to, co radzi jej psycholog.

Adres:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339