Pierwsza pomoc – szkolenia

Kursy z pierwszej pomocy zyskują coraz większą popularność. Różnią się metodami, ceną i długością, dlatego lepiej wiedzieć uprzednio, na co zwrócić uwagę przy ich wybieraniu.

Szkolenia z pierwszej pomocy – komu się przydadzą?

Kurs z pierwszej pomocy przyda się każdemu. Nie wszyscy musimy umieć grać na gitarze albo mówić po francusku, jednak wszyscy powinniśmy nauczyć się niesienia pomocy drugiemu człowiekowi w sytuacji zagrożenia. Bez względu na wiek należy wiedzieć, jak unieruchomić zwichniętą kostkę lub jak udrożnić drogi oddechowe. Świadkiem niebezpiecznego wypadku możemy być zawsze: w drodze do pracy, na wyjeździe, w szkole. Szczególnie ważne jest, abyze szkolenia z pierwszej pomocy skorzystali nauczyciele, a także pracownicy korporacyjni.

Szkolenia z pierwszej pomocy – ile zapłacisz?

Cena kursu 1. pomocy jest zależnazależy od jego czasu trwania oraz liczby partcypantów. Im więcej godzin zajęć oraz uczestników, tym koszt na 1 osobę jest niższy. Pamiętajmy jednak, że im mniej osób, tym więcej się nauczymy. Na zniżki możemy liczyć w przypadku zajęć dla kilkunastu osób. Co więcej, w Internecie znajdują się także kursy otwarte – dla nawet stuosobowych grup. Pozbywamy się obowiązku organizacji szkolenia i kompletowania grupy – wystarczy zapisać się na dany kurs.