Redaktor bloga „Polaku lecz się sam” o zestawie do wibroterapii od Vitberg – opinie

W tym miejscu uzyskasz szczegółowe informacje dotyczące marki Vitberg

Poznaj wyniki testu zestawu do terapii wibracjami firmy Vitberg, którego podjął się autor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzję zestawu RAM Vitberg+ Moduł Szyja opracowano po miesięcznym testowaniu modułu.

Vitberg – ocena redaktora serwisu „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ zauważył, iż zaledwie po kilku zabiegach zmniejszyła się u niego intensywność bólu odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez wielogodzinną pracę w pozycji siedzącej. Dodatkowo korzystanie z programu relaksacyjnego poprawiło także sen testującego, dzięki odprężeniu ciała i złagodzeniu napięcia mięśni.

Blogger „Polaku lecz się sam” podkreśla, iż przy stosowaniu urządzeń do masażu wibracyjnego marki Vitberg ważna jest cykliczność sesji, ponieważ wtedy działanie wibroterapii odczuwa się szybciej. Atutem urządzeniem RAM Vitberg+ jest także jego estetyka, łatwość, instalacji, wysoka jakość wykonania oraz fakt, iż jest to produkt rodzimej marki. Osobom zastanawiającym się nad kupnem całości zestawu (bądź wyłącznie niektórych jego części) zaleca się przetestowanie mat masujących w poradniach Vitberg obecnych na terenie całej Polski.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]