Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia portalu „Kto Cię wyleczy”

Skieruj się tu, jeżeli potrzebujesz szczegółowych wiadomości o marce Vitberg

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc osobom cierpią na ból kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed monitorem? Poznaj opinię redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii firmy Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – alternatywa dla leków przeciwbólowych?

Podczas pracy przed monitorem często odczuwamy bóle dolnego odcinka kręgosłupa, uczucie ciężkości w nogach czy zesztywnienie ramion i szyi. Jest to rezultatem braku optymalnej ilości ruchu, ponieważ niedostatek czasu bywa często przeszkodą do uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można jednak efektywnie rozmasować te części ciała, w których ból staje się uciążliwy. Moduły urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w wibracje plecy, biodra, szyję, nogi lub kolana. Wibroterapia nie tylko pomaga zniwelować ból, ale również relaksuje, co owocuje zmniejszeniem poziomu stresu i spokojniejszym snem. Dodatkowo Vitberg opracował moduł Metabolizm wspomagający odchudzanie.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego oraz 5 opcjonalnych modułów stymulujących. Modułowość jest ważną zaletą produktów marki Vitberg: można kupić kompletny zestaw wszystkich elementów bądź wybrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]