Agencja reklamowa – jak pomoże wypromować Twój biznes?

Kraków agencja reklamowa. Dowiedz się więcej na k-myk.pl

Akcje reklamowe powinny stanowić ważny element podnoszenia rozpoznawalności przedsiębiorstwa niezależnie od tego czy zajmujemy się dystrybucją, produkcją czy świadczeniem usług. Spółki oraz duże przedsiębiorstwa mają środki finansowe na organizację i opłacanie swoich wydziałów ds. reklamy, natomiast niewielkie firmy, które rzadko przeprowadzają akcje promocyjne, najczęściej korzystają ze pomocy agencji reklamowych.

W czym wesprze Cię agencja marketingowa?

Agencja marketingowa to zespół twórczych osób z wieloletnim doświadczeniem, dysponujących wieloma kwalifikacjami pomocnymi w branży reklamowej. Dzięki współpracy z ekspertami znakomicie orientującymi się zarówno w sferze kampanii marketingowych w internecie (prowadzenie kont social media, animacje i filmy viralowe), tradycyjnych mediów, jak i grafiki (również przygotowanie do druku), agencja marketingowa jest w stanie zagwarantować klientom wszechstronną obsługę. Nowe marki mogą zlecić stworzenie pełnej identyfikacji wizualnej razem z księgą znaku i wzorami akcydensów (wizytówki, papier firmowy oraz koperty), a te które dysponują już własnym logo mogą być pewne, że będzie ono odpowiednio zastosowane na etapie tworzenia materiałów promocyjnych – billboardów, stoisk targowych, plakatów bądź folderów. Agencja marketingowa przygotuje też atrakcyjne, unikatowe wpisy na stronę www zamawiającego oraz opracuje strategię kontaktów z klientami za pośrednictwem mediów społecznościowych, jak np. Twitter, Instagram lub Facebook.

Do kogo adresowana jest oferta agencji marketingowej?

Oferta agencji reklamowej adresowana jest w głównej mierze do przedsiębiorstw, które nie posiadają własnego działu promocji. Aczkolwiek nie znaczy to, iż to jedyny model współpracy. Działanie agencji nierzadko polega na wsparciu istniejącego już w firmie działu ds. promocji. Jeśli więc nie ma on doświadczenia w organizacji targów, spotkań z klientami czy konferencji, które na ogół wymagają drobiazgowego planowania, te obowiązki można zlecić zewnętrznej agencji marketingowej. Może ona też posłużyć za narzędzie pomagające w tworzeniu kompetentnej i zżytej ze sobą ekipy pracowników – należy powierzyć jej zorganizowanie wyjazdu integracyjnego czy też przygotowanie programu kursów. Na rynku działają setki agencji reklamowych, trzeba jednak decydować się na współpracę z tymi, które zapewniają dostęp do obszernego zespołu kompetentnych ekspertów. Umożliwi to zlecenie wszystkich działań marketingowych jednej agencjii dzięki temu łatwiejszą kontrolę nad wizerunkiem firmy i spójnością kampanii.

Adres:
K-MYK Agencja kreatywna
al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków

Mob.: + 48 733-378-564
E-mail: [email protected]