Czy tworzenie stron lepiej zlecić agencji czy freelancerowi?

Korzystna oferta tworzenia stron Kraków znajduje się na tej stronie.

Funkcjonalność stron www bierze się w szczególności z ich projektów. Tworząc strony internetowe musimy nie tylko pamiętać o walorach estetycznych, ale także doświadczeniu klientów – gdy poruszanie się na stronie przysporzy im trudności, szybko wejdą na drugą stronę i wybiorą usługi innej firmy. Żeby zatem strona dała nam spodziewane zyski, warto zadbać o to, by była odpowiednio zaprojektowana. Jak więc prezentuje się profesjonalnie wykonana witryna? Co zrobić, by internauci nie wyłączyli jej zbyt szybko?

ABC projektowania stron internetowych

Główną zasadą, jaką należy sugerować się projektując strony internetowe jest wyróżnienie najistotniejszych części serwisu – przyciągną wówczas wzrok użytkownika i nakłonią go do kliknięcia. Prosto uczynić to możemy dzięki użyciu kontrastowych odcieni, nie zapominając oczywiście o tym, żeby tony równoważyły się na ekranie. Istotna będzie również to, żeby główne części strony umieścić na linii, po której porusza się wzrok użytkownika – to kwestia rozwiązań od lat stosowanych w sieci.

Komu powierzyć projektowanie stron internetowych?

Jak nietrudno stwierdzić, zaprojektowanie skutecznej strony internetowej nie będzie proste. W razie strony firmowej nietrafionym pomysłem będzie zatem amatorskie jej przygotowanie. By mieć gwarancję, że strona będzie generować korzyści, warto powierzyć to fachowcom – najlepiej firmie specjalizującej się tak w projektowaniu stron, jak i ich kodowaniu, optymalizacji i promowaniu.

Adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]