Czy warto zamówić wykonanie wirtualnego spaceru z modelem 3D?

Sprawdź, kto sporządzi dla Ciebie wirtualny spacer 3D

Wnętrza 3D to świetna metoda na przedstawienie potencjalnym klientom naszej nieruchomości, powierzchni usługowej czy biura, które planują np. wynająć. Dla sporej ilości klientów opcja zwiedzenia takiego lokalu przed skorzystaniem z oferty jest bardzo ważna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć korzystną dla nas decyzję. Ale czym są wnętrza 3D i spacer wirtualny? Jak można wykorzystać taką wizualizację w biznesie i czy opłaca się to robić? Odpowiedź przedstawiamy w dalszej części artykułu.

Do posłuży Ci wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to przygotowany w oparciu o wielu fotografii model 3D danej nieruchomości, na którzy patrzymy niczym na “dom dla lalek”. W tego rodzaju modelu widoczny jest rozkład wszystkich wnętrz, a my możemy go przybliżać, przesuwać i skupiać się na konkretnych pomieszczeniach. Model udostępnia się odbiorcom w postaci interaktywnej, dzięki temu mają oni wgląd do całej bryły obiektu oraz do wnętrz 3D. Niezależnie od wykonania samego modelu wnętrza 3D, można również zamówić wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. Jest to bardzo popularny wariant. Polega on na tym, że poza przeglądaniem wyłącznie modelu 3D wnętrza, np. hostelu lub biura firmy, jesteśmy w stanie przenieść się pojedynczym kliknięciem do wybranego lokalu, a potem przystąpić do jego oglądania od środka. Wirtualny spacer VR daje możliwość także przechodzić do kolejnych wnętrz tak samo jak w rzeczywistym życiu.

Jak mogę użyć wirtualny spacer 3D?

Przy użyciu modeli 3D z wirtualnym spacerem możemy dokładnie zademonstrować odbiorcom konkretny budynek i jego wnętrza. Taką formę reklamy można wykorzystać do zaprezentowania restauracji, hotelu bądź warsztatu, jak również w prosty sposób pokazać rozległemu gronu odbiorców jak “od środka” wygląda nasza firma. Wnętrza 3D możemy również użyć, w celu sprzedaży posiadłości, aby potencjalni nabywcy mogli gruntownie zapoznać się z nieruchomością.

Modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym powinno się opracować z kilku powodów. Główny z nich to opcja umieszczania ich na naszej stronie firmowej, w Google Maps czy dodanie ich do wielu przydatnych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D daje także świetną możliwość nakłonienia klienta, by skorzystał z naszej oferty . Osoby, które poznają bliżej nasze przedsiębiorstwo będą mieć do niego znacznie szerszym zaufaniem i odbiorą jako kompetentną markę. Jest to też doskonała metoda na wyróżnienie się na tle rywalizujących z nami podmiotów, ponieważ obecnie – mimo szerokiego dostępu do tej technologii – większość firm z niej nie korzysta. Model wnętrza 3D można zdobyć szybko — wystarczy powierzyć jego wykonanie zawodowemu fotografowi.

Adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]