Dlaczego warto umieścić zdjęcia 360 stopni na Facebooku?

Tu otrzymasz kompleksową pomoc fachowców w zakresie przygotowania panoram sferycznych.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to bardzo popularna i stosunkowo nowa forma prezentowania pomieszczeń przedsiębiorstw i lokali gastronomicznych. Najczęściej widzimy je przeglądając wizytówki Google Moja Firma lub Google Street View, ale też napotykamy je na największym portalu społecznościowym – na Facebooku. Umożliwia on opublikowanie na tablicy firmy takiego sferycznego zdjęcia. Jak więc możesz użyć panoramy sferyczne do promowania Twojej firmy na Facebooku? Odpowiedzi przedstawiamy poniżej.

Czym są zdjęcia 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, które jesteśmy w stanie oglądać pod różnymi kątami. Dowolne obracanie fotografii generuje doznanie osobistej obecności w oglądanym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku dają możliwość oglądania lokalu, budynku bądź nieruchomości poprzez opcję wyboru kierunku, w którym spoglądamy. Zdjęcia tego typu przygotowuje się przy pomocy dedykowanej aplikacji i aparatów. Dla użytkowników jedyną różnicą w porównaniu do tradycyjnych zdjęć cyfrowych to sposobność wybrania myszką takiego zdjęcia, a następnie manipulacja nim w każdym kierunku.

Panoramy 360 stopni – reklamuj swój biznes

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to bardzo dobry sposób na reklamę własnego biznesu lub firmy. Zdjęcia 360 stopni dają ogromne możliwości prezentacji pomieszczeń hostelu, biura albo lokalu gastronomicznego. Taka forma zdjęć jest dużo bardziej fascynująca oraz pomaga szczegółowo zapoznać się z oglądanym punktem. Udostępnienie zdjęć 360 stopni na Facebooku wpłynie korzystnie na postrzeganie naszej firmy przez klienta i podniesie jego zaufanie do usług przez nas oferowanych, co zaowocuje o wiele wyższym prawdopodobieństwem, że je zamówi.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne warto użyć na Facebooku zwłaszcza jeśli prowadzimy biznes, który bazuje na najwyższej jakości pomieszczeniach (jak przykładowo sale konferencyjne czy hotel), ale także jeśli pragniemy zachęcić zainteresowane osoby, żeby skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej lub po prostu pokazać naszym klientom biuro, w którym działamy.

Opracowanie panoram 360 stopni zleć zawodowcowi!

Wykonanie panoramy sferycznej, wprawdzie teoretycznie jest możliwe do opracowania samodzielnie, jednak do celów marketingowych opłaca się wybrać doświadczonego fotografa, który zajmuje się na co dzień tematyką interaktywnych zdjęć. Czemu to najlepsze rozwiązanie? Polecenie tego zadania wykwalifikowanemu fotografowi daje pewność stworzenia wysokiej jakości zdjęć, które oprócz tego będą bardziej przyjazne dla odbiorcy. Sama usługa nie jest także trudno dostępna czy kosztowna. Na stronie Google Moja firma — Street View znajduje się wykaz fotografów zalecanych przez Google do opracowania panoram sferycznych. W katalogu tym wymienieni są wyłącznie Ci fotografowie, którzy sprostali konkretnym wymaganiom jakościowym Google oraz zamieścili określoną ilość poprawnych panoram 360 stopni.

Adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]