Pozycjonowanie lokalne – szansa dla firm z Krakowa

Chcesz poznać więcej informacji o pozycjonowaniu Krakow? Wejdź na seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/.

Powszechność internetu oraz komfort użycia go w celu znalezienia potrzebnych usług i produktów doprowadziła do tego, iż każde przedsiębiorstwo chce teraz zaistnieć w sieci. W rzeczy samej, samo założenie strony firmowej nie oznacza, że potencjalni klienci nas znajdą – najważniejsza jest wszak widoczność na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Sporo mniejszych firm, które funkcjonują wyłącznie na określonym obszarze bądź wręcz w jednej miejscowości, np. w Krakowie czy też w Poznaniu, zastanawia się, czy opłaca się im optymalizować i pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne to okazja dla małych przedsiębiorstw

Użytkownicy sieci poszukując w wyszukiwarkach ofert usług bądź sklepów korzystają na ogół z fraz lokalnych, innymi słowy mających w składzie nazwę danego miasta, np. “restauracja francuska kraków”, “sklep odzieżowy kraków” lub “malarz kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla drobnych firm na przedstawienie swoich usług ewentualnym odbiorcom, zamieszkującym daną miejscowość. Usługa pozycjonowania dla firm regionalnych nie odbiega wiele od standardowego pozycjonowania. Odróżnia się tylko tym, iż działania SEO ukierunkowane są na przyrost widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, na przykład poprzez założenie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma, wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu oraz zdobywanie linków z tzw. NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie firmy z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla podmiotów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się optymalizacją, pozycjonowaniem i projektowaniem stron www od ponad 10 lat. W trakcie tego okresu świetnie rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu miejscowym biznesom podnieść widoczność ich stron www i pozyskać nowych klientów. Oferujemy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie link building, optymalizację techniczną strony, a także rozwinięcie contentu. Nad realizacją planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa indywidualny opiekun, a przy użyciu autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może przeglądać na bieżąco efekty pozycjonowania.

Adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]