Skuteczna promocja firmy w Mapach Google

Skieruj się tutaj, jeśli szukasz więcej wiadomości o wizytówce firmy w Mapach Google

Promocja firmy w Mapach Google to obecnie jeden z obowiązkowych punktów reklamy marki w sieci. Dzięki niej będziemy widoczni dla osób wyszukujących w danej lokalizacji określoną usługę i możemy w ten sposób zdobyć nowych klientów. Istnieje doskonała metoda, aby wśród sporej ilości podobnych firm w naszym mieście wyróżnić się na Mapach Google i wyprzedzić konkurentów. Jednak czym jest wirtualny spacer 3D? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze efektywniejsza? Czy warto w niego zainwestować? Odpowiedzi prezentujemy w niniejszym artykule.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź oznaczony w swoim mieście

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od uzupełnienia wizytówki w Google Moja Firma i zaznaczeniu swojej obecności się na mapie w danej miejscowości. Od teraz jesteśmy oznaczeni na mapie Google symbolem pinezki i wyświetlani użytkownikom, którzy poszukują konkretnych usług, firm czy marek. Jakkolwiek sama widoczność w tym miejscu może być niewystarczająca, aby wyprzedzić konkurencyjne marki i przyciągnąć do siebie klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google była skuteczna, należy wykonać kilka kolejnych kroków, które pozwolą nam sprawniej się reklamować. Z pewnością należeć do nich będzie uzupełnienie w wizytówce Google odpowiedniej prezentacji firmy, wszystkich aktualnych informacji, adresu strony internetowej firmy oraz umieszczenie estetycznych fotografii. Jest także inny doskonały sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, który wyróżni nas na tle wielu marek, gdyż nadal niewiele firm go stosuje. Jest to wirtualny spacer po naszej firmie, który można wstawić obok tradycyjnych zdjęć w wizytówce na Google Maps.

Promocja firmy w Mapach Google – czy warto?

Wirtualny spacer po firmie to spacer analogiczny do Google Street View, ale przedstawiający nasz lokal lub biuro. Przy użyciu wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i zaglądać do pomieszczeń. Taki spacer możemy również odbywać na różnych urządzeniach np. telefonach komórkowych lub w okularach VR. Umożliwia to każdemu klientowi szybkie i wygodne sprawdzenie “każdego kąta” naszej firmy. Choć technika ta nie jest trudna do wykonania, jest nad wyraz efektowna i przyciąga wielu użytkowników. Nadal jednak niewiele przedsiębiorstw decyduje się na jej zastosowanie, pomimo tego, iż wirtualny spacer 3D ma wiele zalet i jest jedną z najskuteczniejszych metod na efektywną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencji w danej lokalizacji. Powinno się uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, gdyż sama wyszukiwarka wyróżnia wizytówki, które posiadają profesjonalnie wykonane zdjęcia wysokiej jakości czy wirtualne spacery. Także klienci, mając możliwość obejrzenia naszego sklepu, restauracji czy punktu usługowego, częściej przekonają się do korzystania z naszych usług. Raz wydane środki na stworzenie wirtualnego spaceru będą procentowały przez wiele lat bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów.

Adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]