Niezbędne rozwiązania dla automatyki – serwomechanizmy i silniki DC

Dostawca silników prądu stałego - z aktualną ofertą zapoznasz się na tej stronie.

Powszechne użycie robotyki w najróżniejszych gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych, zmusza do sięgnięcia po najlepsze rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Rodzima firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując między innymi dokładne serwonapędy i sterowniki serwomechanizmów od najlepszych światowych wytwórców.

Oferta Ultra Robotics – produkty Harmonic Drive i Eisele Antriebstechnik GmbH

Działająca od przeszło 15 lat na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą silników DC, przekładni falowych i planetarnych, jak również motoreduktorów (AC, DC i BLDC) wytwarzanych z wysokiej klasy materiałów przez uznanych światowych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej czułe kompaktowe serwonapędy wyróżniające się nadzwyczajną niezawodnością oraz żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy stosuje się między innymi w produkcji robotów przemysłowych, sprzętu medycznego czy frezarek, a dzięki możliwości ich użycia w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je też w kosmonautyce, kriogenice oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, słynącą z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które znamionują się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci oraz wysoką przepustowością, a ich sprawność oscyluje na poziomie 99% także przy niewielkich gabarytach. Natomiast napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD bardzo dobrze pracują w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje, dużej wilgotności (nawet do 90%), a także przy gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza.

Spółka Ultra Robotics ma w ofercie też produkty Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp, Positec i Eisele Antriebstechnik GmbH.

Adres:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]