Obozy tenisowe

Obóz tenisowy - tutaj dowiesz się więcej o pełnej ofercie

Wakacje to okres, który możesz przesiedzieć w domu, oglądając po kolei filmy. Można też spędzić je w sposób aktywny. Jedną z możliwości spędzenia wakacyjnego czasu jest wyjazd na obóz tenisowy.

Obóz tenisowy – aktywnie i fascynująco

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać odpowiedni dla siebie kurs nauki tego sportu. Najczęściej lekcje odbywają się czteroosobowych grupach po 2 h treningu co dzień. Poza tym, dzieci uczęszczają na basen oraz grają w laserowego paintballa i biorą udział w innego rodzaju zabawach. Nie zabraknie też wizyt w lokalnych placówkach kultury i zwiedzania okolicy. Zaś w czasie pieszej wycieczki można poznawać dziką przyrodę.

Dokąd pojechać na obóz tenisowy?

Myli się ten, kto sądzi, że niezapomniane wakacje to wyjazdy poza Polską. Aby przeżyć coś wyjątkowego nie trzeba wyjeżdżać daleko. Równie ekscytująco może być w nad polskim morzem. Właśnie tam organizuje się najpopularniejsze obozy tenisowe.

Obóz tenisowy – grupa docelowa

Obozy tenisowe kierowane są między innymi do młodzieży. Świetnie bawić się będą zarówno nastolatki, jak i mniejsze dzieciaki. Istnieją również oferty dla całych rodzin.

Adres:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]