kufry motocyklowe

Jakie kufry do motocykla?

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś hobbystą dalekich eskapad motocyklowych, czy na motocyklu dojeżdżasz do pracy – zapewne często musisz przetransportować jakiś bagaż, a jak zapewne wiesz, nie zawsze jest to przyjemne. Niektóre przedmioty z powodzeniem przetransportujesz w plecaku, ale nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w najwyższym stopniu komfortowych i bezpiecznych sposobów na transport bagażu jest kufer na motor. Jakkolwiek który kufer na motor wybrać?

Kufry motocyklowe – rodzaje / Kufry na motocykl – wersje / Kufry do motocykla – odmiany / Typy kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne i boczne. Kufer na motocykl centralny to taki kufer, jaki jest instalowany na tyle motocykla, kufry boczne tudzież zakłada się po jego lewej oraz prawej stronie.
Oba rodzaje kufrów mają swoje plusy. Kufry centralne są o wiele bardziej pojemne i stabilne, a dodatkowo – po zamontowaniu na nie właściwej nakładki – są w stanie służyć jako oparcie, co poprawia wygodę jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, możesz je kupić pojedynczo bądź od razu w zestawie. Są niesłychanie zróżnicowane, dlatego nim dokona się zakupu, warto zapoznać się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i zakupić taki kufer, jaki najodpowiedniej odpowiada naszym wymaganiom.

Kufry na motor marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać między centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równolegle oba rodzaje, a to pozwoli Ci przewieźć jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując ostatecznego wyboru kufra na motor, zwróć uwagę nie tylko na cechy produktu, jednakowoż też na jego markę. My polecamy w szczególności markę GIVI, która na kolosalne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz idealny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe i funkcjonalne – a to najważniejsze.

Adres:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]