Atrakcje turystyczne w Małopolsce – gdzie szukać o nich informacji?

Na visitmalopolska.pl uzyskasz więcej szczegółów o ładnych miejscach w Małopolsce.

Choć małopolskie jest jednym z najmniejszych polskich województw, ma ono sporo do zaoferowania zarówno turystom zza granicy, jak i z innych części kraju. Dzieje się tu dużo, więc czasem trudno odnaleźć się w potopie informacji o bieżących imprezach kulturalnych bądź sportowych i najciekawszych atrakcjach w Małopolsce.

Serwis o atrakcjach w Małopolsce – co tu odkryjesz?

By przedstawić zainteresowanym ciekawe miejsca turystyczne tego województwa, stworzono portal visitmalopolska.pl. Znajdziesz tu informacji nie tylko o atrakcyjnych miejscach oraz zabytkach Małopolski, jak również o pokazach i eventach sportowych, folklorystycznych czy kulturalnych planowanych na jego obszarze. Witryna prowadzona w ramach MSIT, a więc Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. W czym pomoże serwis? Osoby myślące o przyjeździe do Małopolski o razu na stronie głównej dostrzegą mapę, na której błyskawicznie odnajdą zabytki i galerie, Centra Informacji Turystycznej, jak również hotele, pensjonaty i kempingi położone w miejscowościach województwa. Portal pomaga zorganizować wizytę na południu Polski też pod względem logistycznym, podając informacje zarówno o parkingach i wypożyczalniach samochodów, jak i o lotniskach i dworcach. Oprócz tego dla tych, którzy z najrozmaitszych powodów nie mogą odwiedzić Małopolski osobiście, strona przygotował kilka wirtualnych spacerów pokazujące m.in. atrakcje narciarskie, piękno parków narodowych i krajobrazowych oraz Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO.

Katalog konsulatów i proste rozmówki – ważne informacje dla cudzoziemców

Serwis visitmalopolska.pl nie zaniedbuje też zagranicznych przyjezdnych, którzy chętnie zjeżdżają do Krakowa, Zakopanego oraz mniejszych ciekawych miejscowości. Ciekawostki dodawane na stronie publikowane są więc w języku angielskim, ale też w m.in w języku niemieckim, francuskim, włoskim i słowackim. Turyści z zagranicy znajdą tu wykaz ambasad oraz konsulatów zlokalizowanych w regionie województwa małopolskiego. Nadzwyczaj wartościowa dla obcokrajowców jest również podstrona Rozmówki, gdzie poznają popularne słowa i powiedzenia, które pomogą im dogadać się z Polakami w przeróżnych sytuacjach, w których mogą się znaleźć w trakcie pobytu w Polsce.

Adres:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego