białka tatrzańska apartamenty

Białka Tatrzańska – atrakcje dla turystów przez cały rok

Szereg urlopowiczów wypatruje zimą ofert wczasów w ciepłych krajach bądź szuka miejsc w atrakcyjnych kurortach za granicą, aby pojeździć na nartach. Tymczasem nasze góry nadal mają wiele do zaoferowania, między innymi odpoczynek w Białce Tatrzańskiej, która obok takich popularnych miejscowości jak Duszniki Zdrój i Szczyrk, jest jedną z głównych podhalańskich atrakcji.

Podhalańska Białka Tatrzańska – miejsce dla miłośników nart, ale nie tylko

Białka Tatrzańska to niebo dla narciarzy, którzy mają tutaj aż 3 ośrodki narciarskie (Kaniówkę, Kotelnicę i Banię) oraz aż 22 trasy do wyboru. Poziom trudności tych zjazdów jest dostosowany do średnio zaawansowanych i początkujących miłośników narciarstwa, stąd Białka jest trafnym miejscem na wypoczynek dla rodzin z maluchami i dla osób, które dopiero co zaczynają swoją przygodę z nartami. Drugim atutem zimowego szaleństwa w tej miejscowości jest swoboda skorzystania z wielu kolejek krzesełkowych, które pomagają w dotarciu do wybranej trasy narciarskiej.

Lecz Białka to nie tylko miejscowość dla sympatyków nart – jest tu parę innych całorocznych atrakcji, które zalecamy odwiedzić. Wziętym punktem w Białce Tatrzańskiej są słynne słynny aquapark i termy, uwielbiany przede wszystkim przez najmłodszych wczasowiczów. Dzieciom przypadnie do gustu także park linowy oraz ”odwrócony” dom. Osoby preferujące spędzanie dni aktywnie na pewno skusi możliwość przechadzek po pobliskich szlakach turystycznych, a także jazdy na quadach. Nie licząc narciarzy, do Białki Tatrzańskiej chętnie przyjeżdżają też rowerzyści, bowiem blisko tej miejscowości znajduje się dużo zjawiskowych szlaków rowerowych. Ponadto, jak to na ogół bywa na obszarach turystycznych, dystans od okolicznych atrakcyjnych wiosek jest nieznaczny, w związku z tym bez problemu można zaplanować jednodniowe wypady z Białki, żeby zwiedzić piękne muzea, kościoły i zamki zlokalizowane w okolicy.

Nocleg w Białce Tatrzańskiej – jak ekspresowo znaleźć luksusowy apartament?

Nasze góry są bardzo oblegane przez turystów, w związku z tym zalecamy znaleźć nocleg odpowiednio wcześniej. Komfortowy apartament w Białce Tatrzańskiej zarezerwujesz za pośrednictwem między innymi portalu TatryTop, który w swoim rejestrze zebrał dziesiątki najlepszych ofert noclegów w Tatrach. Odpowiednio do swoich preferencji oraz zasobności portfela, użytkownik może zamówić tu nocleg w pokoju, domku bądź ekskluzywnym apartamencie. System segregacji wyników wyszukiwania pomaga w błyskawiczny sposób wyszukać nocleg z dostępem do miejsca parkingowego lub jacuzzi oraz pokaże, gdzie przyjmowani są goście z domowymi pupilami.

Adres:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]