Czy każdy może wziąć udział w wyprawach górskich?

Wyprawy w góry - sprawdź pełną ofertę.

Kochasz zastrzyk adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś wymagającym turystą, który docenia pewne i solidnie opracowane eskapady w towarzystwie wykwalifikowanych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawej odsłonie

Zapraszamy na wyprawy, które prowadzą na pasma górskie prawie każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do entuzjastów górskiej turystyki, zarówno firm, jak i klientów indywidualnych, którzy lubią dynamiczne spędzanie wolnego czasu i zdobyły już minimalne doświadczenie w tego rodzaju ekspedycjach. By partycypować w wyprawie konieczna jest mocna kondycja fizyczna oraz dobry stan zdrowia. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 warianty o różnym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające i bardzo wymagające. Wariant umiarkowany to trekking dla podróżnych sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w wypadach na wierzchołki gór powyżej 4000 m nad poziomem morza. Bardzo wysokim stopniem skomplikowania cechują się szlaki bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o szerokich umiejętnościach i sporej wytrzymałości.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają intensywne doznania. Umożliwiają zarazem wcielenie w życie pragnień oraz poznanie swoich reakcji w niecodziennych warunkach. Exploruj.pl zatrudnia zawodowych przewodników oraz liderów znających naturę górskiego krajobrazu, ale również ochoczo dzielących się posiadanymi umiejętnościami z partycypantami wyprawy. Są oni też w stanie zmniejszyć potencjalne zagrożenie w skomplikowanych wypadkach. Firma oferuje wyprawy między innymi na pasmo Pirin, w Dolomity i Andy.

Adres:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]