Domki w Krynicy-Zdroju

Kliknij tu po więcej szczegółów o Krynica domki

Krynica-Zdrój to jedna z najchętniej odwiedzanych destynacji w naszych górach. Nie sposób jednak się temu dziwić, bo znana jest nie tylko z idealnego klimatu, ale też interesującej zabudowy. To wszystko sprawia, że wakacje w Krynicy planują nie tylko takie osoby, które chciałyby wyleczyć pewne schorzenia, ale również ci, którzy wolą poznać miejscowe atrakcje. Gdzie jednak znaleźć noclegi w Krynicy?

Letniskowe domki w Krynicy

W okresie letnim szczególną popularnością cieszą się domki w Krynicy. Oferują one zamieszkującym je użytkownikom wszystko, co potrzebne jest do dobrego wypoczynku – spokój, wygodę i widok na rozciągające się wokół miasta szczyty. Zaletą tego rozwiązania jest także cena – ich wynajęcie jest dużo mniej kosztowne od nocy w hotelu. Nie może zatem zaskakiwać, iż większość turystów przyjeżdżających do Krynicy stawia właśnie na domki. Zwłaszcza, iż w ostatnich latach rośnie liczba firm wypożyczających turystom domki w Krynicy.

Nie tylko domki w Krynicy

Ci goście, którzy wolą innego rodzaju rozwiązania, w Krynicy także znajdą propozycje dostosowane do swoich potrzeb. W mieście funkcjonuje wiele pensjonatów proponujących wynajem w rozmaitych cenach. Turyści, którzy wybrali Krynicę ze względów medycznych, mogą znaleźć noc w którymś z tutejszych uzdrowisk, zaś rozwiązaniem pozwalającym na zaoszczędzenie pieniędzy może być nocleg w wynajętym pokoju. Z kolei wymagającym gościom niewątpliwie spodoba się oferta hoteli, które tu działają naprawdę licznie.

Adres:
Apartamenty w Krynicy
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 178a
33-380 Krynica-Zdrój

Mob.: +48 788 645 793, +48 668 167 992
E-mail: [email protected]