Nie spędzaj urlopu bezczynnie – skorzystaj z ofert aktywnych wypraw

Pełna oferta aktywnych wakacji dla singli.

Wyróżnia się dwa typy ludzi: ci, którzy czas wolny uwielbiają spędzać na błogiej bezczynności i ci, którzy każdy dzień wolny chcą zorganizować sobie tak, aby zrobić coś szczególnego, czego do te pory jeszcze nie doświadczyli. Z myślą o tych ostatnich agencje turystyczne sporządzają atrakcyjne oferty wypraw dla aktywnych.

Szansa na nawiązanie wieloletnich znajomości – wyprawy dla aktywnych

Aktywne wyprawy to skrupulatnie przygotowane kilkudniowe wycieczki dla osób, które chciałyby zobaczyć przeróżne zakątki świata i Polski z całkowicie nowej perspektywy. Program takich podróży jest wypełniony porywającymi atrakcjami, których zwykły turysta nie dozna z pozycji wygodnego fotela na werandzie dzierżawionej kwatery w górach. Wycieczka dla osób poszukujących nowych doświadczeń to dodatkowo świetna sposobność, żeby zdobyć kolejne kwalifikacje, bowiem niejednokrotnie łączy się ze instruktażami potrzebnymi do poznania mechanizmów przeżycia w określonym obszarze. Podczas wycieczki w góry można m.in. dowiedzieć się, jak korzystać z raków i czekana czy jak poruszać się po via ferratach. Uczestnicy zapoznają się strategie survivalu, a także tego, jak postępować w zagrażających życiu okolicznościach, które mogą ich spotkać, czyli przykładowo w przypadku lawiny. Warto także nadmienić, iż taka wycieczka w góry nafaszerowana jest niełatwymi zadaniami wymagającymi zaufania i współpracy pomiędzy uczestnikami, co może skutkować nawiązaniem długoterminowych przyjaźni.

Dokąd organizowane są wycieczki dla aktywnych?

Najpopularniejsze wyprawy, które będą wymagały od nas odpowiedniej kondycji fizycznej, to przede wszystkim wycieczki w góry, w tym m.in. w góry wysokie, a celem są łańcuchy górskie w dalekich i bliskich zakątkach globu. Osoby bez doświadczenia w eskapadach górskich, ale z mocną kondycją fizyczną, mogą wziąć udział m.in. w trekkingu po Podhalu i wejść 4 główne wierzchołki tego rejonu: Giewont, Turbacz, Babią Górę oraz Trzy Korony. Mogą też zabrać się na Sycylię, gdzie będą podziwiaćz bliska sycylijskie parki narodowe, wulkan Etna i zwiedzą najpiękniejsze miasta tej wyspy – Katanię, Palermo oraz Trapani. Ale Stary kontynent to nie jedyne kraje, dostępne dla początkujących globtroterów – bez problemu poradzą sobie również podczas wycieczki do Nepalu albo na Wyspy Komodo.

Adres:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]