Organizacja podróży poślubnych. A może egzotyczna wyprawa we dwoje?

Więcej informacji o egzotyka podróże

Podróże relaksują, wpajają nam poszanowanie dla odmiennych kultur i narodów, rozwijają wyobraźnię oraz pozwalają uciec od codziennych obowiązków. Najbardziej zapamiętujemy te, które wiodą nas w dalekie lokalizacje, pod każdym względem inne od naszych europejskich realiów. I choć nie wszyscy z nas mają duszę obieżyświata, każdy powinien przynajmniej raz wyjechać w egzotyczną podróż w jakikolwiek orientalny zakątek świata.

Egzotyczne podróże zamiast mało oryginalnych wczasów

Organizacja wyprawy egzotycznej nie jest kwestią łatwą. Dlatego też statystyczny urlopowicz udaje się do biur podróży. Oferują one jednakże głównie szablonowe wakacje w popularnych hotelach, wyjazdy organizowane są w dużych grupach, a ich program zazwyczaj nie przewiduje zwiedzania atrakcji turystycznych danego regionu. Jeśli szukasz prawdziwie niepowtarzalnej wyprawy, zapoznaj się z usługami biura podróży egzotycznych Relaksmisja, specjalizującego się w planowaniu podróży szytych na wymiar, to znaczy z uwzględnieniem osobistych preferencji klienta. Po określeniu przez zamawiającego miejsca, daty wyjazdu i sugerowanego kosztu podróży, biuro bukuje noclegi i bilety lotnicze, jak również wykonuje skrupulatny plan wczasów. Dodatkowo biuro przekazuje także parę kluczowych porad dla turysty, czyli którą plażę odwiedzić, co wypada zwiedzić, gdzie znaleźć pyszny posiłek i informuje na co zwracać uwagę w odwiedzanym państwie.

Egzotyczne podróże – zwiedź Indonezję lub Tanzanię

Niezależnie od tego jaki typ wypraw preferujemy, w ofercie biura podróży egzotycznych każdy znajdzie coś dla siebie. Dla zwolenników pełnego wypoczynku biuro znalazło idealne miejscowości w Meksyku, Tajlandii oraz Filipinach. Nowożeńcy mogą spędzić błogie tygodnie wypoczywając na plażach Tanzanii albo Polinezji – to wspaniałe destynacje na podróż poślubną. Z kolei osoby pełne energii mogą zwiedzić lasy deszczowe na Madagaskarze, kibicować zawodnikom na Australian Open, spotkać słonie i hipopotamy podczas safari w Zanzibarze bądź nurkować z mantami na Filipinach. Nie brakuje również pomysłów egzotycznych wypraw dla rodzin z dziećmi.

Fotografia dzięki uprzejmości relaksmisja.com.

Adres:
Relaksmisja
ul. Józefińska 4/3
30-529 Kraków

Tel.: +48 535-735-257
E-mail: [email protected]