Kuchnia na wymiar, czy zabudowa modułowa? Co wybrać?

Szukasz dobrej oferty kuchni na zamówienie? Nie zwlekaj! Kliknij na ten link.

Kuchnie na indywidualne zlecenie i kuchnie modułowe to dwa popularne sposoby na zaaranżowanie kuchni. Każdy z nich ma własne negatywy i walory, o jakich piszemy w tym artykule.

Kuchnia na wymiar vs modułowa?

Kuchnie modułowe są gotowymi zestawami mebli kuchennych, jakie można bez trudu zamontować w dowolnym miejscu. Są one świetne dla osób, które potrzebują błyskawicznie oraz łatwo umeblować własną kuchnię. Są jednak na ogół mniej elastyczne niż kuchnie na indywidualne zamówienie i mogą mieć ograniczone możliwości dopasowania do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Nieszablonowe wnętrze i konkretne oczekiwania internautów w dużej mierze ograniczają walory kuchni modułowych.
Projektowanie kuchni na indywidualne zlecenie to usługa, jaka pozwala na indywidualne dopasowanie kuchni do wymogów oraz preferencji klientów oraz do specyfiki pomieszczenia. Kuchnia na indywidualne zamówienie może być odpowiednim rozwiązaniem, bo pozwala idealnie dostosować ją do potrzeb oraz oczekiwań klientów oraz do dostępnej powierzchni. Można zdecydować o rozmiarze, układzie i wyposażeniu pojedynczych elementów, takich jak szafki, blaty, półki, szuflady lub sprzęty AGD, to naturalnie dzięki czemu kuchnia będzie efektywna oraz ergonomiczna. Kuchnia na zamówienie jest również właściwym rozwiązaniem, jeżeli pragnie się uzyskać nadzwyczajny i niepowtarzalny design tego pomieszczenia oraz idealnie wkomponować ją w aranżację pełnego mieszkania.

Studio kuchni – jak wybrać?

Jeżeli szukasz praktycznych, zgrabnych oraz współczesnych mebli kuchennych na zamówienie na terenie Krakowa lub ewentualnie okolic, to skorzystaj z profesjonalnych usług firmy Archidom. Wykonywane przez nią projekty mebli na indywidualne zamówienie tworzone są we własnej wzorcowni z wykorzystaniem wybranych materiałów.

Adres:
Archidom
ul. Mackiewicza 17a
(CH Auchan I piętro )
31-214 Kraków

Tel.: +48 (012) 415 70 20
Mob.: +48 663 369 909
E-mail: [email protected]