Meble rzemieślnicze z litego drewna – kupuj polskie produkty

Zobacz, gdzie kupić meble minimalistyczne, wejdź na https://tinyurl.com/yee4vpy9.

Nasze wnętrza i styl, w jakim je urządzamy, potrafi sporo powiedzieć o naszej ulubionej estetyce, osobowości oraz o tym, jak definiujemy wygodę. Wielu osób nie podoba się już asortyment wszędobylskich meblarskich sieciówek, gdzie można kupić meble, produkowane w tysiącach sztuk, takie same dla polskich klientów, jak i tych z pozostałych krajów Europy. Coraz częściej zatem szukamy mebli, które nie tylko będą w pełni ergonomiczne, ale także będą uzewnętrzniać nasz charakter. Takie właśnie są meble polskiej marki Swallow’s Tail Furniture.

Swallow’s Tail Furniture – nagradzane meble personalizowane

Marka Swallow’s Tail Furniture działa od 2012 roku i jej trzonem dwoje projektantów z Wrocławia z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży. Aczkolwiek wyjątkowe meble wytwarzane przez studio STF to efekt dokładnej pracy większego zespołu, składającego się z wykwalifikowanych rzemieślników, konstruktorów i technologów. Marka Swallow’s Tail z wyjątkową troską podejmuje się procedury tworzenia nowych serii produktów, poświęcając każdej fazie – od roboczego szkicu, przez przygotowanie prototypu, aż po wybór najlepszego gatunku drewna – sto procent uwagi. To niezwykłe dopracowanie najdrobniejszych detali kolejnych nowych produktów sprawia, iż meble marki STF charakteryzują się praktycznie perfekcyjnym wykończeniem. Nie zaskakuje zatem, że produkty marki STF wyróżniono mnóstwem nagród branżowych i można natknąć się na nie na targach wnętrzarskich w kraju i za granicą (np. we Frankfurcie, w Warszawie lub w Paryżu).

Gdzie nabyć designerskie meble studia Swallow’s Tail Furniture?

Każdy produkt Swallow’s Tail Furniture, również meble dla dzieci, można zamówić bezpośrednio na stronie www marki. Nie licząc praktycznych stołów do jadalni, biurek i stolików kawowych, ten producent mebli z drewna oferuje też krzesła, ławki oraz komody, a także designerskie drewniane akcesoria do wnętrz (między innymi tealighty oraz ramy do luster). Warto zaznaczyć, iż należność za zamówienie w Swallow’s Tail Furniture można opłacić w wygodnych ratach. Rzemieślnicze meble studia STF można obejrzeć także w salonach meblowych na terenie całego kraju (np. w Łodzi, w Gdańsku czy w Warszawie) oraz w Europie (m.in. w Szwajcarii czy we Francji).

Adres:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]