Bartłomiej Sitarski – architekt

Potrzebujesz fachowej porady? Skontaktuj się z architektami Kraków.

Decyzje podjęte w początkowej fazie budowy domu decydują o tym, czy spełni wszystkie potrzeby. Dlatego powinniśmy dobrze zastanowić się nad każdym aspektem i, jeśli nie posiadamy odpowiednich umiejętności, każdy wybór skonsultować z fachowcem. Architekt doradzi nam, jak rozlokować poszczególne pomieszczenia i ułatwi przystosowanie budynku do naszych oczekiwań. Dlaczego jeszcze powinniśmy skorzystać z pomocy dobrego architekta?

Architekt pomoże wybrać najlepsze materiały

Przyszli posiadacze domu mogą mieć problemy z wyborem materiałów, z jakich obiekt ma zostać wzniesiony. A ta decyzja okazuje się bardzo ważna, bowiem mają one ogromne znaczenie dla wygodę domu. Z uwagi na to, należy jak najszybciej uzgodnić to z architektem i mieć gwarancję, że później będzie nam się dobrze żyło.

Architekt zaprojektuje nasz dom

Dom na starą modłę lub też któryś z bardziej innowacyjnych projektów? Niski lub kilkukondygnacyjny? Podobnych pytań budujący dom mają naprawdę wiele, a w rozwiązaniu podobnych kwestii pomoże nikt inny, jak architekt. Jest w stanie polecić któryś z opracowanych już projektów lub zrobić go słuchając naszych sugestii.

Co zrobić przed rozmową z architektem?

Przed spotkaniem z architektem, dobrze zastanówmy się nad swoimi oczekiwaniami. Należy również wtedy zdać sobie sprawę z tego, jak duży budżet posiadamy – architekt będzie mógł polecić nam odpowiednie technologie – i skompletować najważniejsze papiery posesji.

Adres:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]