Wynajem szalunków – czy jest opłacalny?

Wypożyczalnia szalunków - najnowszą ofertę poznasz na https://abcszalunki.pl/wynajem/

Szalowanie jest wymieniane wśród najchętniej wykorzystywanych na budowach technologii. Na czym się opiera? Szalunek to pewnego rodzaju forma, w którą wylewany jest cement – zazwyczaj przy wznoszeniu fundamentów. Szalunki zwykle wykonywane są ze sklejki, ale spotyka się także konstrukcje zrobione ze stali, a niekiedy również tworzyw sztucznych. Innymi ważnymi elementami szalunków są dźwigary i podpory, które pozwalają na osiągnięcie wymaganych efektów. Niestety ze względu na duże koszty nie wszystkie firmy remontowe posiadają własne szalunki. Gdy będą potrzebne, mają szansę bowiem zwyczajnie je wypożyczyć – szczególnie, iż wynajem szalunków to obecnie naprawdę popularna usługa.

Wynajem szalunków – dla jakich firm?

Zakup swoich szalunków będzie trafionym pomysłem dla firm często otrzymujących zadanie wykonania fundamentów, gdyż jak przed chwilą wspomnieliśmy, są one w tym celu niezbędne. Jeżeli jednak budowanie fundamentów nie jest główną usługą naszej ekipy, warto rozważyć atuty, jakie oferuje nam wynajem szalunków. Czemu powinniśmy na niego postawić? Głównie ze względów finansowych – wypożyczenie szalunków kilka razy w roku jest bardziej opłacalne niż ich zakup. Dobrze nadmienić również o wygodzie, ponieważ trzymanie sporadycznie używanych szalunków może powodować pokaźne koszty.

Wynajem szalunków – jak wybrać?

Kiedy postawimy na wynajem szalunków, warto dobrze zastanowić się nad tym, jaka firma nam je zapewni. Jak ją wybrać? Warto wybrać usługi ekipy doświadczonej w sprzedaży sklejki dla firm budowlanych – w ten sposób zyskamy pewność, iż szalunki będą wytrzymałe i funkcjonalne. Naprawdę istotna będzie też obsługa klienta – w przypadku, gdy zbliża się czas startu prac nie możemy pozwolić sobie na opóźnienia. Jeśli mamy wątpliwości warto z kolei wejść do internetu, by dowiedzieć się, co o usługach danej firmy sądzą poprzedni klienci.

Adres:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]