Biuro projektowe – kompleksowe usługi architektoniczne

Projekty budowlane Kraków. Sprawdź, kto je sporządza.

Biuro projektowe oferuje rozległe spektrum usług – spełnia marzenia klientów prywatnych, którzy pragną zamieszkać w wygodnym i praktycznym domu, ale też adresuje ofertę do przedsiębiorstw czy instytucji publicznych. Architekt może wykonać kompleksowy projekt obiektu, a później aktywnie pilnować rozwój robót, zaplanować odbudowę domu lub zaproponować aranżację już gotowych domów, a także zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz posiadłości.

W czym wesprze Cię wykwalifikowane biuro projektowe?

Interesują Cię niespotykane, pomysłowe projekty budowlane? Chcesz, żeby Twój dom odróżniał się od wielu budynków w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz przemyślanego konceptu, który sprawi, że Twój dom będzie wygodny, a jednocześnie ergonomiczny? Zapraszamy do naszego biura projektowego! Wśród projektów budowlanych oferujemy zarówno te inspirowane ponadczasowym designem, jak i plany zgodne z współczesnymi trendami w aranżacji przestrzeni.

Biuro projektów – co pomogliśmy wybudować

W naszym portfolio mamy zarówno projekty wnętrz mieszkalnych, domków jednorodzinnych, jak i wnętrz komercyjnych czy budynków publicznych. Przykładowe realizacje to m.in. mieszkania na wynajem, żłobki, kawiarnie czy budynki rekreacyjne. Układ przestrzeni i charakter projektu dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb klienta, a także specyfiki danego obiektu. Nasze biuro projektowe może też przygotować plan pojemnych i praktycznych szaf wnękowych, dzięki którym możliwe jest optymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]