Catering biurowy – nie zapomnij o nim gdy organizujesz spotkanie biznesowe

Catering biurowy - usługa na miarę waszych potrzeb.

Spotkanie biznesowe, konferencja czy warsztaty – każde większe przedsiębiorstwo prawdopodobnie w końcu stanie przed potrzebą zaplanowania wydarzenia tego typu. Wiąże się to z przeróżnymi zadaniami, które zazwyczaj nie są w zakresie obowiązków wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. dostarczenie przekąsek oraz napojów dla jego uczestników. Jeżeli na organizowanym spotkaniu ma pojawić się wiele osób, wypada skorzystać z usług cateringu firmowego.

Catering dla firm – przekąski, które można błyskawicznie zjeść

Kursy oraz sympozja biznesowe to spotkania trwające z reguły po 5-7 godzin, nierzadko nawet przez 2-3 dni z rzędu. Ich uczestnicy dostają szczegółowy program prelekcji, między którymi wyznaczone są najczęściej dwie kilkunastominutowe przerwy, w trakcie których niemożliwe jest zjedzenie kompletnego obiadu w pobliskiej jadłodajni. Stąd tak ważne jest zapewnienie gościom drobnych przekąsek i napojów, które mogą w mgnieniu oka skonsumować w czasie przerwy, a o ile organizator pozwoli, także wziąć ze sobą na salę, w której trwa prelekcja. Firmy świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się przygotowaniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, głównie z kawą oraz herbatą, jak również z drobnymi przekąskami, które można skonsumować bez ryzyka zabrudzenia ubrania czy rąk. W ramach usługi cateringu biurowego użyczany jest również sprzęt do przygotowania napojów gorących.

Przerwa kawowa – istotna część szkoleń biznesowych

Przerwa kawowa jest niezmiernie istotna, daje wszak uczestnikom czas na odprężenie się po wielu godzinach wytężonego skupienia. Poza tym jest to również możliwość kontaktu z innymi gośćmi oraz przedyskutowania w swobodnej atmosferze przedmiotów roztrząsanych na spotkaniu. Sprzęt z herbatą i różnymi napojami, który widuje się w pomieszczeniach socjalnych obiektów konferencyjnych, nie ma szans sprostać profesjonalnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci ekskluzywnych konferencji czy płatnych warsztatów nie mogą wszak pić z tekturowych kubków, zagryzając samodzielnie przyszykowane lub kupione po drodze w na stacji benzynowej kanapki. Zamówienie usługi profesjonalnego cateringu biurowego podkreśli więc rangę szkolenia i równocześnie pokaże, że jego organizator pomyślał również o komforcie uczestników.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]