Chcesz świętować pełnoletność z klasą? Wynajmij lokal na urodziny

Potrzebujesz więcej informacji o aktualnej ofercie sali na 18 urodziny w Krakowie? Znakomicie trafiłeś! Skieruj się na palacradziwillow.pl.

Przeważnie z okazji urodzin, niektórych rocznic czy imienin nie planujemy zabaw z krewnymi i znajomymi, traktując ten dzień jak każdy inny. Jednak zdarzają się takie „kamienie milowe” życia, których należyte celebrowanie jest w zasadzie obowiązkowe, a jednym z nich jest niezaprzeczalnie ukończenie 18 lat życia, innymi słowy – “osiemnastka”.

Urządzać imprezę w mieszkaniu czy znaleźć lokal na 18 urodziny?

Wraz z ukończeniem osiemnastu lat dużo się zmienia w życiu młodego człowieka. Może on zgodnie z prawem spożywać i nabywać alkohol, głosować w wyborach, może starać się o stanowiska urzędnicze czy założyć firmę. Jednakże kończąc 18 lat raczej nie myśli się o tak odpowiedzialnych rzeczach – dla młodych najważniejsza jest sposobność urządzenia jedynej w swoim rodzaju imprezy z przyjaciółmi. Można po raz kolejny zrobić “domówkę”, lecz czy zabawa w domu będzie się wiele różnić od innych? Naturalnie, że nie. Stąd lepszym wyjściem jest wynajęcie lokalu na osiemnastkę. Często grupa znajomych postanawia wyprawić wspólną imprezę urodzinową, co wymaga znalezienia dość przestronnej sali, lecz równocześnie pozwala na zredukowanie jednostkowych wydatków. Poszukując miejsca na zabawę urodzinową skup się na salach oferujących dużą salę taneczną (z trudem bowiem można wyobrazić sobie imprezę bez tańca), a także na salach, które współpracują z doświadczonym dostawcą cateringu, który zapewni najlepsze dania imprezowe. Pragniesz się bawić na świeżym powietrzu? Znajdź salę urodzinową z dostępem do ogrodu – w sezonie letnim można rozłożyć w nim spory namiot i urządzić spotkanie z grillem.

Sala na 18 urodziny – wystrój pomieszczenia także jest ważny!

Nie ukrywajmy osiemnastka to zabawa, na której młodzi ludzie nie unikają napojów alkoholowych. Rekomendujemy w związku z tym obowiązkowo zatroszczyć się o to, żeby osoby poniżej 18 roku życia, a wszak może ich być wiele wśród obecnych gości, nie miały możliwości skorzystania z wysokoprocentowych drinków.

Odpowiednia dekoracja sali także jest bardzo ważna, aby goście całkiem oddali się atmosferze imprezy. Należy zatem wybrać salę na urodziny, która zadba o ozdobienie ścian według podanych wytycznych, jak również dobrze rozstawi stoliki z napojami oraz przekąskami.

Jeśli już mówimy o posiłkach, na zabawie urodzinowej perfekcyjnie sprawdzi się menu kanapkowe, bazujące na małych przekąskach “jeden gryz”, które można skonsumować bez potrzeby siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dopasuje kartę dań nie tylko do charakteru imprezy, ale również do potrzeb oraz zasobności portfela klienta.

Adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]