Dlaczego warto skorzystać z parkingu przy lotnisku w Krakowie?

Pod tym adresem dowiecie się wszystkiego o parkingu w Balicach.

Latanie staje się popularnym środkiem transportu, wybieranym często przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy dostać się na lotnisko. O ile wybierzemy publiczne środki transportu, nasze problemy w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego samochodu, pojawi się pytanie: gdzie go postawić w trakcie naszej podróży?

Parking przy lotnisku – zostaw auto pod opieką

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podrzucenie pod port lotniczy, a następnie o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość organizacji takiego transportu, gdyż mnóstwo wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, np. w Balicach koło Krakowa, utworzyły się długoterminowe parkingi, na których niewielkim kosztem można pozostawić samochód na kilka dni. Korzystanie z oferty takich parkingów jest bezpieczne – nad naszym autem czuwa wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane tam samochody objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co zapewniają długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają także dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to razem z bagażami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]