Długoterminowy parking przy lotnisku – rozwiązania dla podróżnych

Tu znajdziesz więcej informacji o Kraków lotnisko parking długoterminowy.

Wyjeżdżasz na wakacje za granicę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Dowiedz się, czy pozostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest najlepszym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking przy lotnisku – wygoda i bezpieczeństwo

Lotnisko w Krakowie to jedno z większych i najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Naszym kraju. Osoby, które planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez 24 godziny na dobęparkingu, zlokalizowanego bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a bezpieczeństwa pozostawionych samochodów pilnuje monitoring oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony i posiada szlaban, co gwarantuje, iż osoby niepowołane nie będą miały możliwości dotarcia do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to idealne rozwiązanie dla pasażerów z ogromną liczbą bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć taszczenia ciężkich walizek w pociągu bądź autobusie.

Parking długoterminowy – czemu opłaca się z niego skorzystać?

Ogromnym atutem parkingu przy lotnisku w w Balicach są rozsądne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie 1000 metrów od lotniska. Panda Parking świadczy również bezpłatny transfer pasażerów prosto pod terminal – jazda trwa zaledwie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja punktu parkingowego jest dostępna przez internet lub telefonicznie – w mgnieniu oka i bez trudności, a unieważnienie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można dokonać gotówką (w PLN i €) ewentualnie przelewem bankowym. Innym atutem jest także bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, a także możliwość użycia z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę i bezpieczeństwo pojazdu.

Adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]