Jak zorganizować przyjęcie okolicznościowe?

Jesteś zainteresowany najkorzystniejszą ofertą przyjęć okolicznościowych w Krakowie? Nie zwlekaj! Zajrzyj na palacradziwillow.pl.

Gdy ktoś myśli o planowaniu wielkiej imprezy rodzinnej, zazwyczaj naszym pierwszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z weselem. Tymczasem ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami sprasza się dziesiątki bliskich z dalekiej i bliskiej rodziny, to również „18-tki”, komunie czy ceremonie chrztu. Kiedy lista gości jest bardzo długa, przeważnie nie damy rady zorganizować przyjęcia oraz upichcić przekąsek dla uczestników we własnym mieszkaniu. W takiej sytuacji musimy wynająć pasującą do okazji salę.

Na co zwrócić uwagę wybierając salę na przyjęcie okolicznościowego?

Poszczególne typy uroczystości wiążą się z innymi potrzebami gości. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowej konwencji, jak m.in. urodziny albo osiemnastka, , na której bawić się będą przede wszystkim osoby dorosłe, uczestnikom powinno się przygotować nie tylko miejsce, gdzie spożyją spokojnie posiłek, ale i pomieszczenie do tańczenia. Natomiast przyjęcia, w których sporą grupę uczestników mogą najmłodsi, jak komunie lub ceremonie chrztu, dobrze jest urządzić w lokalu, który prócz wynajęcia sali w środku obiektu oferuje również przestrzeń na zewnątrz. Dzięki organizacji najmłodszym możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, iż nie znużą się za szybko zabawą i nie będą prosić opiekunów o powrót do domu. Dania podawane uczestnikom również powinny być dobrane do typu przyjęcia. Planując takie wydarzenie opłaca się więc skorzystać z oferty firmy cateringowej, która zadba o smaczne dania, bufet z zakąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Sala na przyjęcie w okolicy Krakowa

Zamówienie miejsca na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w dużym mieście, jest dość proste, jednakże rzadko która oferta może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach pod Krakowem. Od wielu lat w nieomal królewskiej oprawie odbywają się w nim chrzciny, przyjęcia komunijne i – naturalnie – zabawy weselne, które wszyscy zaproszeni będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można zająć jedną lub kilka sal, w których bez trudu można podjąć nawet do stu trzydziestu osób. A jeśli przyjęcie ma być urządzona w plenerze, to w ogrodzie przed Pałacem może bawić się mniej więcej trzystu gości. Co najistotniejsze, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa gwarantuje kompleksową obsługę imprezy okolicznościowej, od przygotowania menu, przez rozłożenie oraz przystrojenie stolików, aż po doświadczoną załogę kelnerów i kucharzy.

Adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]