Jakie usługi oferuje projektant wnętrz?

Więcej o projektowaniu i wykończeniu wnętrz Kraków.

To, jak wyglądają pomieszczenia, w których żyjemy, ma niezmierne oddziaływanie na nasz nastrój. Należy więc zatroszczyć się o to, żeby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Aranżacja wnętrz nie wydaje się trudne, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją doskonale, niezbędne są fachowe umiejętności. Stawka jest duża – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym będziemy żyć kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając aranżację wnętrz architektowi dostajemy pomoc profesjonalisty na wszelkich fazach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań będą ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To wyjątkowo ważne, bowiem optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga sporego doświadczenia, które można zdobyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach jednego zlecenia powstają zazwyczaj trzy projekty wnętrz – budowlany, koncepcyjny i wykonawczy.

Nie tylko projektowanie wnętrz – inne usługi

Usługa architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się tylko na wykonaniu projektów. By jego sugestie zostały urzeczywistnione, zazwyczaj potrzebny jest również nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu materiałów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów wnętrz, architekt oferuje też pomoc przy doborze nieruchomości, w profesjonalny sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]