Łatwa personalizacja i integracja płatności – o sklepach WooCommerce

Wdrożenia WooCommerce - więcej o tych usługach odnajdziesz tutaj.

Zamierzasz otworzyć sklep online? Jeżeli dysponujesz już stroną na WordPressie, ale także jeśli nie posiadasz żadnej strony internetowej i zaczynasz od podstaw, sklep WooCommerce jest wspaniałym wyjściem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – atuty tej wtyczki

Ze względu na to, jak wielkim powodzeniem cieszą się witryny projektowane z wykorzystaniem WordPressa, nie trudno zrozumieć fakt, że ekspresowo opracowano wtyczkę pozwalającą na uruchomienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, bo tak nazywa się ta wtyczka, posiada dużo atutów. Zupełnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można w prosty sposób spersonalizować z zastosowaniem bezpłatnych lub płatnych motywów, a jego obsługiwanie nie jest skomplikowane. Sklep WooCommerce jest też przyjazny do optymalizacji pod kątem popularnych wyszukiwarek, co sprawia, iż jest większa szansa na zdobycie pozycji w Top3 w SERP-ach, a w efekcie szybciej dotrzeć do szerszego kręgu odbiorców. Za sprawą instalacji odpowiednich wtyczek poszerza się też ergonomia sklepu. Bez trudu można w nim założyć płatności on-line i umożliwić użytkownikom przekazanie opłaty za towary np. za pośrednictwem PayU.pl bądź Transferuj.pl. WooCommerce daje też możliwość analizy wyników sprzedaży (opracowanie różnego rodzaju statystyk) i zespolenia z usługami firm kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce – specjalista zabezpieczy go przed atakami cyberprzestępców

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce rekomendujemy powierzyć profesjonalistom, którzy nie tylko przystosują wybrany szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale też zatroszczą się o jego bezpieczeństwo, właściwą semantykę kodu sklepu i wykorzystanie tylko niezbędnych, przetestowanych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce spece utworzą także blog, na którym w prosty sposób można informować odbiorców o nowych artykułach oraz promocjach lub publikować poradniki i omówienia sprzedawanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]