Opieka techniczna WordPress – nie daj się zaskoczyć

Więcej informacji o WP security znajdziesz tu.

WordPress, stworzony przede wszystkim jako platforma blogowa, w ciągu kilku lat stał się bardzo rozpowszechnionym systemem zarządzania treścią. Ponieważ jest szybki oraz łatwo można opanować zasady posługiwania się nim, stosuje się go dzisiaj do projektowania wymyślnych stron i sklepów internetowych. Aczkolwiek ten CMS może być źródłem niemiłych niespodzianek, toteż istotną i przydatną usługą jest utrzymanie WordPressa.

Dlaczego trzeba powierzyć utrzymanie WordPressa rzeczoznawcy?

Fundamentalnym warunkiem bezpieczeństwa strony jest bezspornie aktualizowanie jej do obowiązującej edycji CMS-a. Niejednokrotnie jednak przedsiębiorstwa po postawieniu strony lekceważą regularną instalację nowych wersji CMS-a bądź aktualizacji używanych wtyczek, przez co narażają witrynę na ataki cyberprzestępców czy zainfekowanie przez wirusymalware. Na domiar tego, pomimo że WordPress jest dość łatwym CMS-em, jego aktualizacja może skutkować niechcianymi komplikacjami z prawidłowym funkcjonowaniem sklepu czy strony. Stąd też ważne jest, aby czynność tę przeprowadzała zawsze osoba obeznana z WordPressem, a jeśli nie mamy w firmie oddziału IT, zaleca się powierzyć opiekę nad stroną zewnętrznemu ekspertowi.

Opieka techniczna nad stroną – oferta dla przedsiębiorstw i freelancerów

Usługa aktualizowania WordPressa to oferta kierowana zwłaszcza do odbiorców biznesowych, tak małych jak i dużych firm, którym zależy na poprawnym oraz ciągłym funkcjonowaniu ich strony firmowej, a także ochronie jej baz danych i zasobów. Oferta ta pomocna jest także blogerom oraz freelancerom mającym prywatne strony www. W bazowym dostępnym pakiecie zawarta pomoc w przygotowaniu kopii zapasowych, wykonanie aktualizacji WordPressa oraz eliminacja następstw ataków. W ofercie wyższych pakietów dostępne są także różnego typu monitoringi (między innymi logowań użytkowników, zmian wtyczek i zmian zawartości).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]