Organizacja imprez firmowych – jak wybrać lokal?

Dalsze informacje o organizacji imprez firmowych na https://bit.ly/3hy4nBp.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko spotkania integracyjne albo grille dla zatrudnionych i ich bliskich, mające za zadanie ukształtowanie silnych więzi między pracownikiem i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują ekskluzywne eventy, m.in. po to, aby celebrować zdobyte kontrakty, jak również przeróżne kursy, bankiety dla wspólników biznesowych i sympozja. Takie imprezy wymagają właściwego przygotowania, zwłaszcza jeśli mają być wykorzystane potem działaniach promujących markę.

Jak dobrać salę na organizację imprezy firmowej?

Jeżeli nie posiadamy w firmie odpowiednich wnętrz, które nadają się do organizacji w nich bankietu, trzeba poszukać ofert wynajęcia sal, które zmieszczą wszystkich podejmowanych gości wydarzenia. Kluczowe jest, aby miejsce, w którym planujemy imprezę pasowało swoim stylem do charakteru organizowanej uroczystości. Ważne spotkania dla wspólników marki, w czasie których świętowany jest jej sensacyjny sukces, nie powinny zostać urządzone w byle jakim lokalu. Powinno się w takich sytuacjach zaplanować event w niepowtarzalnym miejscu, które wyraźnie podkreśli prestiż uroczystości. Natomiast jeśli na imprezę poproszone zostaną osoby nie mieszkające w najbliższym sąsiedztwie lokalu, warto postawić na salę, zlokalizowaną nieopodal bogatej bazy hoteli, do której można dojechać w kilkadziesiąt minut.

Planowanie imprez firmowych – powierz catering rzetelnej firmie

W trakcie planowania imprezy firmowej nie można nie uwzględnić tak ważnego elementu, jak zagwarantowanie gościom gorących oraz zimnych napojów i posiłków. Trafnym rozwiązaniem będzie powierzenie tego obowiązku profesjonalnej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dowóz we wskazany punkt smakowitych dań dla gości, ale też doradzi jakie potrawy wybrać do menu i zajmie się ustawieniem stolików. W trakcie ekskluzywnych bankietów wskazane jest również zagwarantowanie obecnym na sali doskonałej obsługi. Należy więc korzystać z pomocy firm cateringowych mających w swoim składzie kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne potrawy, jak również wykwalifikowanych kucharzy, którzy przyszykują nie tylko wyśmienite, ale i znakomicie wyglądające dania.

Adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]