Profesjonalne czyszczenie grobów

Więcej szczegółów o opiece nad grobami Kraków na www.pong-malopolska.pl.

Wygląd grobów naszych krewnych jest wyrazem naszej pamięci. Często jednak nie znajdujemy chwili, by się nimi zająć – nawet, jeśli pomniki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie mieszkamy. Szczególne problemy stają się naszym udziałem jednak, kiedy naszych najbliższych pochowaliśmy w miejscowości – w takich przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to jednak, że pomniki są skazane na to, by pozostać brudne – świetnym rozwiązaniem będzie wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje opisywana pomoc?

Czemu powinniśmy zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na podobną pomoc stawiają nie tylko ludzie, którym brak wolnej chwili – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym przedsiębiorstw nietrudno znaleźć także emerytów, którzy na sprzątanie grobów zmarłych krewnych po prostu nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami często proponują także pochodne usługi, takie jak montaż siedzeń oraz pomoc w dopełnieniu administracyjnych formalności oraz poprawienia liter.

Ile zapłacimy za opiekę nad grobami?

Ceny, jakie będziemy musieli opłacić specjalistom czuwającym nad pomnikami naszych krewnych są naprawdę różne. Zależą przede wszystkim od zakresu pomocy – gdy zlecamy tylko jednorazowe sprzątanie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu zł. Jeśli natomiast chcielibyśmy, by przedsiębiorstwo sprzątało grób co cztery tygodnie, powinniśmy pogodzić się z wydatkiem rzędu 400 PLN co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, że koszty zależne są także od rozmiarów grobów, a najdroższe będzie utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Adres:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]