Przyjęcia weselne – wybierając dom weselny rozważ kilka czynników

Szukasz więcej informacji o sali ślubnej? Świetnie trafiłeś! Wejdź tu.

Ceremonia ślubna i następujące po nim wesele to wydarzenie, o którym bliscy młodej pary i sproszeni goście będę pamiętać przez wiele kolejnych miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeżeli państwo młodzi postanowią urządzać przyjęcie dla znacznej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, któremu będą musieli stawić czoło, jest wybór najlepszej sali weselnej, w której goście spędzą ten uroczysty wieczór w komfortowych warunkach.

Dom weselny – jak wybrać?

Wybierając salę na wesele nowożeńcy musi uwzględnić kilka bardzo ważnych czynników. W pierwszej kolejności musi ustalić liczbę zaproszonych gości, by mieć pewność, że w zarezerwowanej sali weselnej bez problemu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Goście muszą mieć własne miejsce ich przy stole, ale ważne jest też, by mieli gdzie tańczyć. Prócz tego narzeczeni powinni sprawdzić jak daleko od miejsca zawarcia ślubu położony jest dom weselny i czy droga do niego nie będzie uciążliwa. Jeśli na ślub poproszeni są bliscy i przyjaciele mieszkający w innej miejscowości, wypada poszukiwać lokalu na wesele, w sąsiedztwie którego znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Ostatnią kwestią jest samo zaplanowanie przyjęcia ślubnego, a więc załatwienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej, dekoracja sali i przygotowanie menu. Takie tematy mogą przekroczyć możliwości pary młodej, stąd warto szukać takich domów weselnych, które proponują pomoc w obszarze wszechstronnej organizacji zabawy weselnej.

A może wesele w pałacu?

Narzeczeni z małopolski, przede wszystkim z okolic Krakowa, mogą zorganizować zabawę weselną w wyjątkowo malowniczym obiekcie, jakim jest Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego wnętrzach biesiady ślubne odbywają się od wielu dekad, a każde z nich zyskuje porywającą oprawę. Pałac dysponuje czterema salami gotowymi pomieścić ponad stu osób. Imprezę można zorganizować też w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy uczestniczyć w nim będzie mogło bez mała nawet 350 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego jest to, iż zlokalizowany jest raptem 12 km od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę hotelową. Podróż gości po ceremonii do sali weselnej nie trwa zatem dłużej aniżeli jakieś pół godziny.

Adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]