Serwis okien – powierz go specjalistom

Dowiedz się więcej o serwisie okien PCV na https://www.serwismeteo.pl.

Regularnie przeprowadzany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortową temperaturą w mieszkaniu i powstrzyma utratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje wykwalifikowany serwisant? Dlaczego warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim domu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są narażone na różnego rodzaju zniszczenia i wykrzywienia. Na stan uszczelek oraz okien źle oddziałują też czynniki atmosferyczne – wahania temperatur, opady czy światło słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w odpowiednim stanie przez wiele lat. O ile wymianę uszczelek oraz inne łatwe działania można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac musimy zatrudnić zawodowca. Fachowcy oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację mechanizmów działających z trudem, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o właściwą izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Wykwalifikowana ekipa serwisu okien może także wykonać wymianę szyby w oknie.

Czemu należy zlecać serwis okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pomaga zmniejszyć utratę ciepła nawet o 30%, co wpływa na oszczędności na ogrzewaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Fachowcy naprawią zarówno okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec zadba też o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez instalację specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]