Usługi cateringowe – usługa nie tylko na imprezy firmowe

Na lastrada.pl znajdziesz korzystną ofertę usług cateringowych w Krakowie.

Kiedy planujesz ważne wydarzenie firmowe czy prywatne, na które spraszasz ogromną ilość uczestników, prawdopodobnie nie dasz rady osobiście zatroszczyć się o poczęstunek dla gości. Nie każdą imprezę da się obsłużyć kupując popularne przekąski i napoje w hipermarkecie – ważne eventy przeważnie potrzebują właściwej oprawy również w sferze poczęstunku. Wszak nie przystoi położyć na stołach gości po prostu ciasta i oranżady. W takich przypadkach dobrym wyjściem jest zamówienie usługi cateringowej.

Warianty usług cateringowych

Firmy oferujące usługi cateringu z reguły świadczą kilka jego typów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany głównie z okazji komunii, wesel lub chrztów, catering firmowy i catering świąteczny, a więc przygotowanie posiłków wigilijnych. Oferty te są odpowiednio dobrane do charakteru konkretnych wydarzeń, dlatego zauważalnie różnią się od siebie np. kosztem oraz wachlarzem dań proponowanych w danej usłudze. Postanawiając o skorzystaniu z usług firmy cateringowej warto pamiętać, by w kontakcie z usługodawcą jasno przedstawić swoje oczekiwania, a zarazem być także otwartym na jego rady. Wszak dla caterera organizacja wydarzeń różnego rodzaju to codzienność, a długoletnia praktyka w tym obszarze sprawia, że może on podpowiedzieć rozwiązania, które trafią w gust większości naszych gości.

Czy warto skorzystać z usługi cateringowej?

Przyrządzanie poczęstunku nawet dla małej ilości gości bywa trudnym zadaniem, głównie wtedy, jeśli musimy zrobić to na własną rękę. Zamówienie usługi cateringowej pozwala więc zaoszczędzić czas, który możemy przeznaczyć na organizację innych istotnych aspektów eventu. Daje to także sposobność uraczenia zaproszonych pysznymi posiłkami przyrządzonymi przez wykwalifikowanych kucharzy. Trzeba jednocześnie zaznaczyć, iż istotnym przymiotem potraw, które oferują firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale też ich prezencja na talerzu. Dodatkowo podmioty, które zajmują się obsługą dużych wydarzeń posiadają również własną ekipę zawodowych kelnerów.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]