Zalety parkingu przy lotnisku w Balicach

Uzyskaj więcej informacji o Balice lotnisko parking.

Komfort, możliwość dotarcia nawet w najbardziej oddalone miasta świata oraz szybkość – to najważniejsze plusy podróży lotniczych, które spowodowały, że tego typu wyprawy zdobyły ogromne uznanie. Podróż, której elementem jest przelot, łączy się jednak z pewnymi uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest bez wątpienia konieczność dotarcia na lotnisko – a multum osób w tym celu jest zmuszona przecież przejechać setki kilometrów. Tak sporą odległość najdogodniej jest pokonać własnym autem. Co jednakże uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać do portu lotniczego? Te oraz inne zagadnienia związane z dotarciem na lotnisko prywatnym autem rozwikła znalezienie monitorowanego parkingu w sąsiedztwie lotniskaobsługującego międzynarodowe loty.

Monitorowany parking przy lotnisku w Krakowie – odpoczywaj spokojnie, twoje auto jest bezpieczne

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez problemu rozplanować swoją podróż tak, żeby do lotniska dojechać swoim autem. W Balicach mogą zostawić go na prywatnym parkingu w niewielkiej odległości od samego lotniska. W czasie podróży nie muszą na pewno martwić się o swoje auto, gdyż parking zapewnia jego kompleksową ochronę. Bezpieczeństwa auta pilnować będą stróże, a kolejną asekurację stanowi monitoring. Korzystanie z oferty parkingu usprawnia możliwość rezerwacji telefonicznej, w związku z tym nie trzeba martwić się, iż po przyjeździe na miejsce nie będziemy mieli gdzie na odstawienie auta. Cały teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest niesłychanie przydatne podczas silnych opadów deszczu czy też śniegu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – możesz liczyć na pomoc jego zespołu

Jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z usług parkingu monitorowanego przy lotnisku możemy spodziewać się też szeregu udogodnień, dzięki którym podróż przebiegnie bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest oczywiście opcja skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego koszty zawarte są w cenie opłaty za parkowanie. Poza tym kierowcy mogą liczyć na pomoc zespołu parkingu w nagłych przypadkach, takich jak ubytek powietrza w oponach lub rozładowanie akumulatora.

Adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]