Biżuteria z kryształkami Swarovskiego – piękna jak naturalne kryształy

Znajdź biżuterię z kryształkami Swarovskiego

Kryształy wyglądają naprawdę świetnie, ale nie każdy może sfinansować ich kupno. Na szczęście w salonach złotniczych dostępne są także mniej kosztowne alternatywy dla tych minerałów. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się z pewnością kryształki Swarovskiego. Historia ich wyrobu zaczyna się w XIX stuleciu, kiedy Daniel Swarovski opatentował maszynę do szlifowania szkła kryształowego. Obecnie biżuteria z kryształkami Swarovskiego noszona jest w prawie wszystkich państwach. Same kryształki stosowane są zarówno w pierścionkach, jak i telefonach komórkowych czy też na obuwiu.

Biżuteria z kryształkami Swarovskiego – jak się ją robi?

Kryształki Swarovskiego to oszlifowane szkło kryształowe. Technologia ich wyrobu jest tajna – wiemy tylko, że stosuje się w tym celu odpowiednie urządzenia, a wszystko odbywa się w wysokiej temperaturze. Biżuteria z kryształkami Swarovskiego waży znacznie mniej od prawdziwego kryształu. Wśród masy imitacji odróżnia się przede wszystkim dokładnym szlifem – na początku przypomina prawdziwe kryształy.

Biżuteria z kryształkami Swarovskiego – co można kupić?

Firma produkuje też inne wyroby – sprzedaje kryształki producentom telefonów komórkowych bądź żyrandoli. Warto także dodać, iż Swarovski jest wytwórcą celowników oraz odblasków – między innymi tych, jakie stosowane są w krajowych tablicach drogowych. Jakkolwiek to biżuteria z kryształkami Swarovskiego – pierścionki, naszyjniki oraz kolczyki – są flagowym i najbardziej popularnym produktem tej marki. Można je kupić w sklepach , jak i w sklepach online, które posiadają niezaprzeczalnie największy asortyment.