Box dachowy – niezbędny w czasie wakacji

Potrzebujesz boxa dachowego? Kliknij tutaj

Bagażniki dachowe to popularna metoda umożliwiająca transport dużej ilości bagaży, akcesoriów sportowych i turystycznych oraz innych ładunków bez zajmowania przestrzeni wewnątrz auta. W sprzedaży istnieje mnóstwo rodzajów bagażników dachowych – boxy dachowe, uchwyty rowerowe i narciarskie, modele podstawowe na relingach, a także belki dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy produkty wyprodukowane z materiałów odpornych na uszkodzenia, promieniowanie słoneczne czy korozję. Niezmiernie popularne są także boxy dachowe o aerodynamicznej budowie, które nie stawiają oporu powietrza podczas jazdy. Oczywiśćie, rodzaj bagażnika powinien być dobrany do modelu pojazdu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – paski transportowe i centralny zamek

Współczesne bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży oraz dodatkowo pasy transportowe, dzięki którym przewożone przedmioty nie wypadają nawet na bardzo ciężkich trasach. Niskoprofilowe i wytrzymałe modele mają bardzo dużą pojemność, a korzystanie z nich jest wyjątkowo komfortowe. Niektóre boxy dachowe są otwierane z 3 stron, co ułatwia dostęp do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest łatwy i nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien z nich korzystać?

Transport bagażu na dachu samochodu to wygodne rozwiązanie, które stosuje szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe nabywają najczęściej osoby kochające aktywnie spędzać wakacje na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się też na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe akcesoria turystyczne, których ze względu na wymiary nie umieścimy w środku pojazdu.

Adres:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]