Chcesz dać alkohol w prezencie? Kup spersonalizowane etykiety na butelki

Dowiedz się, gdzie zamówić etykiety weselne

Obyczaj ofiarowania prezentów na rozmaite okazje praktykowany jest od tysiącleci i od samego jego początku najchętniej przekazywanym i, nie da się ukryć, równie entuzjastycznie przyjmowanym podarunków, jest alkohol. Sporo ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie zabrać butelki na osiemnastkę, imieniny lub wesele. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy pozostali goście przyniosą to samo?

Etykiety weselne – butelka alkoholu jako niecodzienny upominek od nowożeńców

Na obiadach weselnych alkohole nie tylko są postawione na stołach, ale także przyjęło się, że nowożeńcy obdarowują swoich gości butelkami z wódką na koniec zabawy. Taki upominek jest uważany za formę podziękowania za przybycie na ceremonię. Ale taka butelka z trunkiem wyskokowym może również przerodzić się w ciekawą pamiątkę, której znajomi i rodzina nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Należy personalizować butelkę, a można dokonać tego nabywając etykiety weselne, zamieszczając na nich informację o podziękowanie za przybycie, imionach Pana i Pani Młodej czy dacie i miejscu ślubu. Etykiety na butelki można zamówić w przeróżnych wzorach i kolorach, w związku z tym bez trudu można odszukać te, które będą harmonizować ze stylem, w którym organizowane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od fantazji nowożeńców. Oczywiście spersonalizowane etykiety na wódkę i inne alkohole można wykorzystać nie tylko przy okazji ślubu – są znakomite na wyróżnienie się na imprezie urodzinowej bądź wieczorze kawalerskim.

Spersonalizowane etykiety na butelki – ozdabiaj swoje trunki

Etykietami z własnym nadrukiem można ozdabiać flaszki w domowej piwniczce. Jeżeli samodzielnie robisz soki, nalewki czy wina, a następnie dajesz je rodzinie albo kolegom przy różnorodnych okazjach, możesz udekorować je oryginalnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą estetykę zwyczajnej flaszki. Prócz tego butelki można także oznaczać przy użyciu kolorowych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]