Czapraki – zadbaj komfort jazdy jeźdźca i konia

Czapraki dla koni kupisz na horse-trade.pl

Czapraki to profesjonalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, zabezpieczające skórę zwierzęcia i amortyzujące nacisk w czasie jazdy. Poszukujesz dużego wyboru akcesoriów jeździeckich w atrakcyjnych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl zaopatrzysz się w wysokiej jakości czapraki.

Czapraki dla koni – konstrukcja i stosowanie

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne elementy ochronne, które zapewniają zwierzęciu wygodę, a przy tym chronią siodło przed potem konia. Dzięki użyciu odpowiednich tworzyw znakomicie chłoną wilgoć, są przyjazne i delikatne dla skóry konia. Jeśli chcesz nabyć wysokiej jakości czapraki, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl odnajdziesz modele uszyte z bawełny, wyposażone w siateczkę chłonącą pot koni, podszyte szybkoschnącym materiałem bądź wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym. Przemyślana konstrukcja daje wysoki komfort użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie zostały opracowane w taki sposób, by znakomicie dopasowywały się do anatomicznych kształtów zwierzęcia, a także poprawiały wygodę jazdy. Wybrane modele zostały wyposażone w dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – postaw na szeroki wybór asortymentu

Czapraki dla koni, które oferujemy na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale także estetyczne. Artykuły te można kupić w wielu kolorach i wzorach, a wybrane modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz ozdobne hafty. Czapraki mocuje się do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie online na pewno znajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Adres:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]