Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Zobacz Renault części zamienne na france-car.com.pl/c/269/renault.html

Auta Renault nadal cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Konsumenci lubią przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 r. Polacy nabyli ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane i 5 tys. modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Sporym popytem cieszyło się też Renault Clio – w omawianym okresie zakupiono blisko 2800 egzemplarzy tego modelu.

Części zamienne Renault – które często ulegają awarii?

Masz już wymarzony auto i pragniesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w odpowiednio zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich zaopatrzyć się w elementy układu chłodzenia, silnika, podwozia oraz nadwozia, jak i wiele pozostałych. Z opinii użytkowników wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu narzekają posiadacze Clio. Problemy podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku awarii ulegają też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się oryginalne części Renault

Systematyczne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego korzystania z auta tej francuskiej marki. Oferowane w sklepach internetowych części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niesprawne elementy.

Adres:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]