Derki dla koni – gdzie kupić?

Końską derkę zamówisz na horse-trade.pl/pl/c/Derki/45

Derka specjalne okrycie dla konia, które zapewnia zwierzęciu komfort termiczny, a także osłonę przed kurzem lub owadami. Jakie modele derek można dziś kupić w sklepach online z akcesoriami jeździeckimi? Czym się charakteryzują?

Derka dla konia – postaw na szeroki asortyment

Derki dla koni okrywają jego tułów, zad, a w niektórych modelach także szyję i pełnią istotne funkcje. W ofercie internetowego sklepu z akcesoriami jeździeckimi Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – treningowe, siatkowe, osuszające, polarowe, stajenne, a także padokowe. Grubsze, polarowe lub wełniane modele są używane w czasie przewożenia konia lub po treningu – pozwalają zapewnić zwierzęciu ciepło. Często używane są również derki wykonane z materiałów nieprzemakalnych – mogą być stosowane na wybiegu lub zimą. Derki siatkowe chronią zwierzę przed owadami, osuszające z kolei wykonane są z materiałów oddychających i szybkoschnących. W ofercie sklepu Horse-Trade.pl zaopatrzyć się można także w derki padokowe, zapewniające koniom swobodę ruchów.

Derka dla konia – akcesoria dodatkowe

Właściwa derka to nie wszystko – ważne są także profesjonalne akcesoria, pomagające utrzymać okrycie w miejscu, jak również gwarantują zwierzęciu dodatkową ochronę. online Horse-Trade.pl oferuje między innymi regulowane i wykonane z elastycznego materiału pasy do derki od wiodących producentów. W sklepie znajdziemy również ochraniacze na pierś konia oraz inne dodatkowe elementy, takie jak przedłużacze i szyje do derki. Szeroki wybór akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać najlepsze rozwiązanie dla każdego konia, a szybka dostawa pod wskazany adres gwarantuje pełną wygodę zakupów.

Adres:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]