Gdzie kupić oryginalne części do Citroena?

Jeśli chcesz zamówić części zamienne Citroen, skieruj się na tę stronę.

Citroen to marka ze stuletnią tradycją, od dziesięcioleci lubiana przez polskich kierowców. Jej pojazdy w kraju nad Wisłą są cenione ze względu na przystępną cenę, szeroką dostępność oraz przede wszystkim za znaczną liczbę warsztatów wyspecjalizowanych się w ich serwisowaniu. Największą popularnością cieszą się takie modele jak C4, C5, C6, Jumper, C-Elysse, C-Crosser, Xantia, Nemo, Saxo i Xsara. Oczywiście, podobnie jak auta innych marek, nie są one bezawaryjne, dlatego właściciele samochodów z francuskiej stajni powinni przygotować się na to, iż prędzej czy później będą musieli kupić części zamienne.

Części Citroen, które kupujemy najczęściej

To, które części często odmawiają posłuszeństwa jest uzależnione w szczególności od konkretnego modelu – każdy z nich ma swoje wady, z których wynikają inne awarie. Na początku trzeba na pewno napomknąć o płynach, które ulegają zużyciu w wyniku codziennej eksploatacji auta. Są to przede wszystkim płyn hamulcowy, płyn chłodniczy, czynnik chłodniczy w klimatyzacji oraz olej silnikowy. Regularnych wymian, których z uwagi na bezpieczeństwo nie wolno lekceważyć, potrzebują także elementy układu hamulcowego: tarcze i klocki.

Gdzie wygodnie i niedrogo zdobyć części do Citroena?

Najodpowiedniejszą opcją będą zawsze oryginalne części Citroen – te od innych producentów, często produkowane w chińskich manufakturach, w niektórych przypadkach cechują się niską jakością, co źle oddziałuje na bezpieczeństwo i wygodę jazdy. Dlatego właściciele aut Citroen w części zamienne powinni zaopatrywać się w sklepach specjalizujących się w sprzedaży podzespołów do samochodów francuskich. Jeśli w po sąsiedzku żaden z podobnych nie funkcjonuje, wszelkie potrzebne elementy można nabyć za pośrednictwem internetu.

Adres:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]